Izglītība

Par Igauniju

Par Igauniju

Igaunija ir valsts Baltijas jūras austrumu krastā ar daudziem ezeriem un salām. Igaunija - viena no trim mazākajām Baltijas valstīm un viena no mazākajām Eiropas Savienības valstīm - atrodas Ziemeļeiropā. Igauniju veido tās kontinentālā daļa un Monzunda arhipelāgs Baltijas jūrā.
Par Lietuvu

Par Lietuvu

Lietuva atrodas Baltijas jūras austrumu piekrastē un ir lielākā no trim Baltijas valstīm. Lietuva robežojas ar Latviju ziemeļos (588 km), Baltkrieviju dienvidaustrumos (660 km), Poliju dienvidos (103 km) un Krievijai piederošo Kaļiņingradas apgabalu dienvidrietumos (273 km). Lietuvas Baltijas jūras piekraste ir 90 km gara.
Par Latviju

Par Latviju

Latvijas Republika atrodas Eiropas Ziemeļaustrumos. To apskalo Baltijas jūra un Rīgas jūras līcis. Ziemeļos Latvija robežojas ar Igauniju, Austrumos – Krieviju, Dienvidaustrumos – Baltkrieviju, bet Dienvidu daļā – ar Lietuvu. Kopējais sauszemes robežas garums ir 1368 km, bet jūras robežas – 498 km.

TOP 5 ziņas Latvijas eksportā: BalticExport.com nozares apskats 2018, Nr.2

Latvijas eksporta nozares aktuālie fakti un tendences, panākumi un neveiksmes, svarīgākās ziņas un nozares ekspertu viedokļi - BalticExport.com nozares apskats 2018, Nr.2.

5 iemesli, kāpēc Latvijas uzņēmējiem jāraugās Austrālijas un Jaunzēlandes tirgus virzienā

Latvija un Austrālija var sadarboties vairākās jomās: abpusējā eksporta veicināšanā, tūrisma, izglītības, kā arī transporta un loģistikas nozarēs, ir pārliecināta Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē vadītāja Kristīne Saulīte.

Eksports uz Japānu un Koreju

Latvijas eksporta apjoms uz Austrumāzijas reģiona valstīm ik gadu pieaug. Japāna un Koreja ir augsti attīstītas ekonomikas, kas paver Latvijas uzņēmējiem plašas perspektīvās sadarbības jomas. Taču mentalitāte un biznesa kultūra šajās valstīs būtiski atšķiras no tās, kas tik ierasta eiropieš...

Izglītības nozare pieprasījuma krituma priekšā

Pēdējo 20 gadu laikā papildus valsts dibinātajām izglītības iestādēm strauji attīstījušies arī privātie uzņēmumi, galvenokārt pirmsskolas un augstākās izglītības jomā.