Plastmė, UAB

Контакты

  1. https://www.plastme.lt/

Отзывы

Добавить оценку и обзор

Сведения о предприятии

  • 49

Юридические данные

  1. LT349372219
  2. AB CITADELE bankas

Описание

Įmonė įsikūrė 1995 metais, gamybos patalpos apima virš 4000 m2. Įmonėje dirba 50 darbuotojų. Daugiau kaip 70% gaminamos produkcijos eksportuojama į ES valstybes (Vokietiją, Daniją, Švediją, Suomiją). Įmonėje dirba profesionalių specialistų komanda, kuri užtikrina visų paslaugų kokybę ir laiku atliekamą darbą. Pagrindinis įmonės privalumas – mechaninis apdirbimas, galvanizavimas ir gaminių surinkimas. UAB "Plastmė" gali pasiūlyti optimalų gaminio kokybės ir kainos santykį.
Viena iš dviejų pagrindinių gamybos krypčių įmonėje – galvaninis metalų padengimas, o pagrindinis elektrocheminis procesas galvaniniame ceche – cinkavimas. Jo dalis bendroje galvaninio cecho veikloje apie 95% visų padengimų.
Taip pat atliekami metalo variavimas, metalo nikeliavimas, metalo variavimas-nikeliavimas, nerūdijančio plieno elektrocheminis poliravimas ir cheminis plieno juodinimas.
Больше

Ключевые слова

механическая обработка, Металлообработка, цинкование, цинкование металла, оксидирование, никелирование, меднение, гальванизирование, электрохимическая полировка, токарная металлообработка, фрезеровка, фрезеровка металла, резка металла, покрытие металлов, сверление металла, нарезка резьбы в металле, металлические изделия

Больше