Balticexport.com - eksporta attīstību veicinošs portāls

Tā ir vienota informācijas platforma, kas piedāvā efektīvu un parocīgu meklēšanu par Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Kaļiņingradas uzņēmumiem, kuri vēlas prezentēt savus pakalpojumus un preces citu valstu tirgos, sniedzot padziļinātu informāciju par produktiem un pakalpojumiem.

Tā ir informatīva platforma, kurā var atrast ne tikai eksportējošos uzņēmumus, bet arī aktuālos eksportu veicinošos pasākumus, starptautiskās izstādes un iepirkumus.

Šo preču zīmi nes arī ikgadēji prezentācijas izdevumi (drukātā un USB formātā) krievu un angļu valodās, kuros ir dati par Latvijas ekonomiku, attīstību un vadošajām industrijām.

Baltic Export.com mērķis ir kļūt par Baltijā lielāko noderīgas informācijas resursu lietotājiem no citām pasaules valstīm, pasniedzot informāciju viņiem pārskatāmā un saprotamā veidā.

Aigars Lazdāns, SIA Latvijas tālrunis valdes priekšsēdētājs: "Mūsu pamatprincips ir nodrošināt lietotājus ar kvalitatīvu, informāciju un ērtu meklēšanu. 21 gada darba pieredze starptautiskā informācijas tirgū ļāvusi mums saprast to, kas ir nepieciešams lietotājiem."

Ideja

Baltic Export ideja balstīta uz mūsu klientu – uzņēmēju nepieciešamību pēc vienotas eksporta orientētas informācijas platformas, kas līdz šim bijusi sadrumstalota starp dažādām organizācijām un informācijas avotiem. Tā kā šī ir tīra biznesa iniciatīva, tā nav politiski ietekmēta, kas garantē tās uzticamību un kvalitāti.

Baltic Export ir informācijas sistēma, kura sastāv no interneta vietnes www.balticexport.com, prezentācijas grāmatas, USB, kā arī no vesela informācijas izplatības tīkla:

800 informatīvo partneru 97 pasaules valstīs. http://arzemju_sadarbibas_partneri.balticexport.com/

Kompass.com

Kompass.com ir starptautiska datu bāze, kur izvietojam klienta informāciju šajā portālā. Tā ir visaptveroša biznesa (B2B) datubāze ar informāciju par vairāk nekā 3.3 miljoniem starptautiskiem un vietējiem uzņēmumiem, kas savieno pircējus un pārdevējus visā pasaulē- 65 valstīs un 25 valodās.

Projekta realizētājs

Projektu BalticExport īsteno Latvijas informācijas mediju tirgus līderis – uzņēmums "Latvijas Tālrunis" (tirgus daļa 53% 2009. gadā). Latvijas Tālrunis ir dibināts 1991. gadā kā vienas no lielākajām Vācijas izdevniecībām AG "Heise Adressbuch Verlag" meitas uzņēmums Latvijā, un starptautiski pazīstamās uzņēmumu datubāzes jeb Pasaules B2B uzņēmumu meklētāja - Kompass pārstāvis Latvijā. Saturs top sadarbībā ar profesionāliem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ekonomikas žurnālistiem.

Kontakti

Ziņojumi satura redaktoram: info@balticexport.com
Reklāma un pieteikt savu uzņēmumu: sigita.cirule@latvijastalrunis.lv