Kā tīrīt grīdas, ja mājās ir dzīvnieki?

Kā tīrīt grīdas, ja mājās ir dzīvnieki?

Lai saglabātu tīru un spodru grīdu, tā ir regulāri jātīra, bet īpaši tai ir jāpievērš uzmanība, ja mājās ir dzīvnieki. Mūsdienās ir pieejams ļoti plašs dažādu putekļu sūcēju, slotu un citu mazgāšanas palīglīdzekļu klāsts, no kura katrs var izvēlēties savam mājoklim piemērotāko un atbilstošāko. Tīrīšana ar kvalitatīvu slotu vai putekļu sūcēju būs krietni vien produktīvāka nekā tad, ja priekšroku būsiet devuši zemākas kvalitātes slotām vai putekļu sūcējiem. 

Primāri jāsaka, ka grīdas kopšana un tīrīšana vistiešākajā veidā ir atkarīga no grīdas seguma. Piemēram, kopšana, kas ir piemērota koka grīdām, noteikti nederēs parketam vai laminātam. Nepareiza grīdas seguma kopšana to var ļoti ātri sabojāt, un līdz ar to jums var rasties papildus izdevumi, lai mainītu un ieklātu jaunu grīdas segumu.

Putekļu sūcēji

Putekļu sūcēji ir viens no izplatītākajiem grīdas kopšanas veidiem, kuru izvēlas gan tās ģimenes, kurās ir mājdzīvnieki, gan tās, kurās dzīvnieku nav. Svarīgi, lai kopšana un tīrīšana būtu ātra, ko visvieglāk ir iespējams panākt, izvēloties kādu no putekļu sūcēju veidiem. Pārdošanā atradīsiet trīs putekļu sūcēju veidus:

  • sausās tīrīšanas putekļu sūcējs;
  • putekļu sūcēji, kas vienlaicīgi arī mazgā;
  • roboti–putekļu sūcēji.

Sausās tīrīšanas putekļu sūcējs ir klasiska un pārbaudīta vērtība, kas, iespējams, ir vai arī kādreiz ir bijusi jūsu mājās. Putekļi tīrīšanas laikā tiek uzsūkti tvertnē, kas pēc kāda laika ir jāiztīra, lai varētu pilnvērtīgi tīrīt. Šāda veida putekļu sūcēji ir pieejami dažādas jaudas, līdz ar to katrs var iegādāties savām vajadzībām un mājvietas platībai piemērotāko. 

No visiem iepriekšminētajiem putekļu sūcēju veidiem jārēķinās, ka tieši sausās tīrīšanas putekļu sūcēji aizņems visvairāk vietas, kas ir jāņem vērā, ja mājas platība ir ierobežota. Ar kvalitatīvu putekļu sūcēju jūs varēsiet tikt klāt pat dažādās zemās un neparocīgās vietas, lai tās sakoptu un iztīrītu. Jārēķinās, ja mājās ir dzīvnieki, tad smiltis un spalvas dažādās grūti aizsniedzamās vietas būs jūsu neatņemama ikdienas sastāvdaļa.

Putekļu sūcēji, kas vienlaicīgi sūc un mazgā, būs lielisks pirkums, ja jums mājās ir salīdzinoši maz paklāju, bet ir flīzes vai lamināts. Tas nozīmē, ka ar vienu kopšanas piegājienu grīda tiek izsūkta un arī izmazgāta no pleķiem un traipiem. 

Roboti–putekļu sūcēji visu darbu var paveikt jūsu vietā, ja aizņemtā ikdiena neatļauj atrast laiku, lai tīrītu māju. Jums nav jāsatraucas, ka putekļu sūcējs–robots darbības laikā varētu uzdurties dzīvniekiem vai kādām īpaši svarīgām lietām, jo tajā ir iebūvēts sensors, kas regulē kustību. Ja jūsu mājvietas grīdas klāj paklāji, tad robots būs palīgs, kas atvieglos jūsu ikdienas mājas tīrīšanas soli.

Dyson putekļu sūcējus daudzi jau atzinuši par lieliskiem palīgiem, kā arī Xiaomi un Philips ir vadošie putekļu sūcēju ražotāji, kuru vārdi visdrīzāk komentārus neprasa, jo ir pierādījuši savu kvalitāti un uzticību daudzu cilvēku mājās. Izvēlieties kādu no šeit minētajiem putekļu sūcēju veidiem vai gluži ko citu, kas atbilst jūsu prasībām, un iegādājieties tos e-veikalā 220.lv ar izdevīgiem un operatīviem piegādes nosacījumiem.

Tīra un sakopta grīda ir gluži kā mājas seja, jo, ienākot telpā, bieži vien grīdas tīrība ir pirmais, ko mēs pamanām, tādēļ netaupiet ne laiku, ne līdzekļus, izvēloties iespējamo savas mājvietas grīdas kopšanas putekļu sūcēju vai kādu citu ierīci, kas padarīs jūsu mājas grīdu žilbinoši tīru katru dienu. 

Dalies ar šo rakstu