Raideri saimniecībā un uzņēmumā – prieks strādāt!

Raideri saimniecībā un uzņēmumā – prieks strādāt!
Autors: Husqvarna.com

Ja esat saimnieks vai uzņēmējs, kurš apsver raidera iegādi, rudens ir labs laiks to realizēt, jo tas būtiski paātrina saimniecības darbu veikšanu, it īpaši, ja runa ir par kritušo lapu savākšanu. Šaubas par to, vai saimniecībā ir nepieciešams šis darba rīks, pazūd brīdī, kad ar tā palīdzību ir paveikti pirmie darbi. Ar ko raideri atšķiras no dārza traktoriem, kādas funkcijas tie spēj veikt visa gada garumā un kur iegādāties uzticamus un kvalitatīvus modeļus – lasiet šī raksta turpinājumā.

Raideris vai traktors – kāda ir atšķirība?

Gan dārza traktors, gan raideris spēj nopļaut zāli vai vilkt piekabi – kāda tad ir atšķirība? Daudzi teiks – cena. Tā tiešām ir, šis zāles pļāvējs prasa investīciju, taču arī devums ir ļoti liels – ir vairākas būtiskas atšķirības, kas raideri atšķir no vienkārša dārza traktora:

 • pļaušanas bloks ir novietots priekšpusē, tas veicina lielisku pļaujamās platības pārredzamību, ļauj rūpīgi izpļaut arī zem soliem, kokiem vai krūmiem;
 • konstrukcija ir daudz izturīgāka;
 • apkope ir daudz vienkāršāka;
 • unikāla stūrēšanas sistēma;
 • ļoti plašas papildu funkciju iespējas, izmantojot papildaprīkojumu;
 • darbs ar raideri tiek paveikts ātrāk, tas ir īpaši nozīmīgi lielu platību saimniekiem un uzņēmumu īpašniekiem.

Darbi, kuros raideris ir neaizstājams

Šis darba instruments ir ideāla ierīce zāles pļaušanai, Husqvarna modeļi ir aprīkoti arī ar Bio-Clip® funkciju, kas nodrošina profesionālus darba rezultātus un mulčēšanas iespēju. Pamata zāles pļaušanas funkcijas ir iespējams papildināt ar daudzām citām, ja izmanto:

 • raideru priekšējos piederumus, kas veic skarifikatora, sniega lāpstas, sniega pūtēja un spriguļnažu pļāvēja un birstes funkcijas! Papildu aksesuāri raideri padara par ideālu ierīci tiklab ielas slaucīšanai, kā sniega tīrīšanai un zemes kopšanai;
 • raideru aizmugurējos piederumus – sūnu un celiņu grābšanai, zemes aerācijas veikšanai, arī ar tapu metodi, kaisīšanai, piederumu pārvadāšanai, rullēšanai un zāles un lapu savākšanai! Papildierīču sarakstā ir arī grants grābeklis un grants ecēšas.
Autors: Husqvarna.com
Autors: Husqvarna.com

Kādi raideri ir pieejami?                                   

Raideri mēdz būt dažādi, šobrīd joprojām ļoti aktuāli ir benzīna modeļi, taču arvien populārāki kļūst arī akumulatora pļāvēju veidi. Tie ir klusāki, draudzīgāki dabai, nerada izmešus, tiem ir zemas uzturēšanas izmaksas, taču tie sagādā tikpat lielu darba jaudu. Tāpat tie ir aprīkoti ar Bluetooth®, tāpēc vadāmība ir aizraujoša un ļoti viegla.

Husqvarna klāstāir pieejami arī tā saucamie komerciālie raideri – ar lielāku pļaušanas platumu (līdz pat 180cm). Šiem pļāvējiem ir dažas ļoti nozīmīgas priekšrocības, kas īpaši noder darbam pilsētās:

 • zemprofila pļaušanas bloks nodrošina izcilu rezultātu un precīzu manevrējamību;
 • iespēja izpļaut grūti sasniedzamas, sarežģītas vietas;
 • piemēram, Husqvarna lieljaudas modelis P535HX ar hibrīda dzinēju ir ideāls risinājums darbam blīvi apdzīvotās vietās, jo tas spēj būt daudz klusāks un atstāt mazāk iespaida uz apkārtējiem cilvēkiem un vidi.
Autors: Husqvarna.com
Autors: Husqvarna.com

Husqvarna raideri – 30 gadus pārbaudīta kvalitāte

Uzņēmumā Husqvarna pirmos raiderus sāka ražot jau pirms 30 gadiem, un šobrīd, pateicoties to kvalitātei, funkcionalitātei un ilgmūžībai, tie ir slavas zenītā. Lai atrastu piemērotāko raideri, apmeklējiet Husqvarna mājaslapu, izskatiet plašās iespējas un, ja nepieciešams, sazinieties ar klientu servisu, kas palīdzēs īstās ierīces atrašanā. 

Visiem raideriem tiek nodrošināts garantijas un pēcgarantijas serviss. Husqvarna eksperti neatteiks padomu, ja vēlaties uzzināt, kādā veidā vislabāk veikt regulāro ierīces apkopi, lai tā kalpotu ilgi un kvalitatīvi. Lai rudens darbi un ziemas darbi labi sokas!

 

Dalies ar šo rakstu