Jauna ģenētiskā analīze, kas palīdzēs diagnosticēt embrionālās dalīšanās defektus

Jauna ģenētiskā analīze, kas palīdzēs diagnosticēt embrionālās dalīšanās defektus
Foto: Foto: Pixabay.com

JAUNUMS no klīnikas iVF Riga! Tagad varam palīdzēt tiem pāriem, kuri medicīniskās apaugļošanas laikā ir saskārušies ar šādām problēmām:
• no vairākām olšūnām apaugļojās tikai dažas, un embriju (blastocistas) attīstība nenotika pareizajā tempā;
• embriji audzēti līdz trešajai dienai, veikts transfērs, bet grūtniecība neiestājās;
• embrija attīstība apstājās līdz 5. dienai, un transfērs nebija iespējams;
• tikai daži embriji no vairākām apaugļotām olšūnām attīstījās līdz piektajai dienai, un transfērs tika veikts, bet grūtniecība neiestājās. 

Mēs katru dienu strādājam, lai rastu Jums atbildes un sniegtu risinājumus. Arī šoreiz iVF Riga Ģenētikas centrā ir izstrādāta jauna ģenētiskā analīze, kas palīdzēs mums diagnosticēt embrionālās dalīšanās defektus. Tieši tas var būt viens no iemesliem, kāpēc ir neveiksmīga olšūnu apaugļošana, embrija (blastocistas) attīstība apstājas jeb arestējas vai neiestājas grūtniecība pat, ja embrijs (blastocista) ir attīstījies līdz nepieciešamajai stadijai, lai veiktu transfēru. 

Pēc testa veikšanas mēs varēsim konstatēt, vai ir izmaiņas attiecīgos gēnos, un, ja izmaiņas tiks konstatētas, piedāvāsim risinājumu, lai pāris tomēr varētu tikt pie bērniņa un visi cikla etapi būtu veiksmīgi. 

Janvāra pēdējā ceturtdienā Dr. Violeta Fodina veltīs konsultāciju dienu tikai pāriem, kuri uzskata, ka viņiem nepieciešams šis tests. Lūdzu, savlaicīgi veiciet pierakstu, un kopīgiem spēkiem mēģināsim atrast risinājumu tieši Jums. Pieraksts pa tālr. +371 67 111 117.

#SaprotamiParAnalizem

Поделиться

Комментарии

=

* Пожалуйста, заполните сумму в устной форме!

ООО «Latvijas Tālrunis» приглашает пользователей Интернета - читателей портала, писать комментарии к опубликованным статьям и новостям, соблюдая нормы морали, этики и приличия, не подстрекать к насилию, ненависти или дискриминации, не распространять информацию, которая является оскорбительной к достоинству и чести человека, не скрываться за именем другого лица, не делать рекламу без редакционного согласия. В случае, если автор комментариев не соблюдает вышеуказанные правила, их комментарий может быть удален, и ООО «Latvijas Tālrunis» имеет право информировать надзорные органы о возможных нарушениях закона.

Выставки

Holz

Swiss Fair for Woodworking
11.10 - 15.10.2022

K

Int'l Trade Fair Plastics + Rubber
19.10 - 26.10.2022

Skogsnolia

Meeting Place for Swedens Forest Industry
15.06 - 17.06.2023

Rubber and Tyre Vietnam

Int'l Exhibition and Conference on Rubber Industry and Tyre Manufacturing
26.06 - 28.06.2029

Информационные партнеры по всему миру

Эстонские организации поддержки бизнеса

Калининградские организации поддержки бизнеса