Padomi, kā iepirkties gudri

Padomi, kā iepirkties gudri
Autors: Pexels.com/Artem Beliaikin

Mūsdienās steiga vērojama ik uz soļa, arī iepirkšanās kultūrā. Patērētāji bieži vien ir tik aizņemti, ka pērk nedomājot, nevērtējot produkta vai pakalpojuma nepieciešamību, izdevīgumu cenas ziņā, kvalitāti un noderīgumu.

Ja meklē ieteikumus, kā iepirkties gudri, tad viens no ieteikumiem būtu plānot savus pirkumus un nepieciešamās preces pirms došanās iepirkties. Tāpat ātri un ērti ir apskatīt internetā pieejamos akciju bukletus, piemēram, Lidl akcijas, lai iepazītos ar izdevīgākajiem piedāvājumiem. Savukārt, lai iepirkšanās būtu veiksmīga un patīkama, iesakām tam atvēlēt laiku.

Izplāno jau iepriekš
Pirms došanās uz veikalu vai kādu no internetveikaliem, būtu ieteicams izpētīt savu ledusskapja un virtuves plauktu saturu, lai novērtētu – kas trūkst, kādi krājumi būtu jāpapildina un ko ir plānots gatavot. Pirms iepirkšanās aprunājies ar ģimeni, lai vienotos par to, ko, piemēram, ēdīsiet pusdienās vai vakariņās, kādus kārumus bērni labprāt uzēstu un kādi augļi un dārzeņi ir nepieciešami no veikala. Kad būsiet sapratuši pagatavojamos ēdienus, var ķerties klāt saraksta veidošanai.

Lai iepirktos gudri, saraksts ar nepieciešamajām precēm ir būtisks, jo tas atvieglo ne tikai paša veikala apmeklējumu, bet palielina iespējas, ka veikalā tiks iegādātas preces, kas tiešām ir nepieciešamas. Ja zini, uz kuru veikalu plāno doties un tas tev ir labi zināms, piemēram, tas ir tavs piemājas veikals vai veikals, pie kura ir visērtāk piebraukt, tad vari savu veikala sarakstu pat salikt tādā secībā, kādā veikalā atrodas preces, lai secīgi tās varētu paņemt un neaizmirst.

Plānot iepriekš ir svarīgi arī tāpēc, ka akcijas veikalos pastāvīgi mainās – ja meklē izdevīgākos piedāvājumus, tad seko līdzi akciju izmaiņām un ja esi pamanījis, ka Lidl akcijas bukletā ir ļoti laba cena kādai nepieciešamai precei, ieplāno veikala apmeklējumu.

Apskati piedāvātos akciju bukletus
Lieliska un noderīga lieta, ko nodrošina veikali, ir akciju bukleti, kas pieejami ne tikai drukātā veidā, bet arī ikvienam atrodami internetā. Tādā veidā vari pārskatīt aktuālās akcijas, piedāvājumus un akciju termiņus un attiecīgi plānot savus pirkumus un veikalu apmeklējumus.

Ja tev ērtāk ir izmantot digitālā formātā pieejamos akciju bukletus, tad iesakām atrast sev ērtāko vai mīļāko veikalu akciju bukletus, piemēram, Mego akcijas, un nesteidzīgi pārskatīt to piedāvājumus. Tādā veidā, vēl mājās esot, varēsi saplānot, kuros veikalos un kādas preces būs nepieciešams iegādāties. Tas palīdzēs gan ietaupīt laiku, kad ar skaidru mērķi dodies uz veikalu.

Atvēli laiku, lai iepirktos
Kā mums trūkst ikdienā? Tieši tā – laika! Lai gan veikala apmeklējums un nepieciešamo preču iegāde izklausās kā gana vienkāršs ikdienas process, kad esi steigā vai nesagatavots, tas var izvērsties par sasteigtiem lēmumiem pilnu piedzīvojumu. 

Padoms – ieplāno laiku, lai iepirktos, un, ja nepieciešams, ieliec to savā kalendārā. Paņem līdzi izveidoto iepirkumu sarakstu, dodies uz veikalu vai veikaliem un iegādājies visu sev nepieciešamo. Ja tev ir tikai desmit minūtes laika, lai izskrietu cauri veikalam un paņemtu visu nepieciešamo maltīšu pagatavošanai nedēļai, var gadīties, ka puse no vajadzīgajām precēm grozā nemaz nenonāks un uz veikalu nāksies doties vēlreiz.

 

Поделиться

Комментарии

=

* Пожалуйста, заполните сумму в устной форме!

ООО «Latvijas Tālrunis» приглашает пользователей Интернета - читателей портала, писать комментарии к опубликованным статьям и новостям, соблюдая нормы морали, этики и приличия, не подстрекать к насилию, ненависти или дискриминации, не распространять информацию, которая является оскорбительной к достоинству и чести человека, не скрываться за именем другого лица, не делать рекламу без редакционного согласия. В случае, если автор комментариев не соблюдает вышеуказанные правила, их комментарий может быть удален, и ООО «Latvijas Tālrunis» имеет право информировать надзорные органы о возможных нарушениях закона.

Информационные партнеры по всему миру

Эстонские организации поддержки бизнеса

Калининградские организации поддержки бизнеса