Kontakti

 1. +371 20069911
 2. +371 22054685
 3. info@ipsys.lv
 4. https://ipsys.lv/

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Uznemējdarbības dati

 • EUR 75637 / 2023
 • 4

Juridiskie dati

 1. 53603069351
 2. LV53603069351
 3. 16.04.2015
 4. 16.04.2015
 5. Dobeles šoseja 4B, Jelgava, LV-3007

Apraksts

2023. gada aprīlī uzņēmums "IPSYS pro" nosvinēja 8.-to gadadienu, kopš tas ir uzsācis darbību drošības sistēmu jomā Latvijas tirgū. Šo gadu laikā esam veiksmīgi iesaistījušies dažādos nestandarta projektos, kuros esam pilnībā realizējuši klienta uzstādītos mērķus, pat esam pārspējuši klienta cerības, pateicoties tam, ka sekojam tirgus tendencēm un iekārtu iespējām.
Drošības sistēmas ir cieši saistītas ar informācijas tehnoloģijām, kas nepārtraukti un strauji attīstās. Lai būtu, tā teikt, ‘trendā’, nepārtraukti jāpapildina savas zināšanas, kuras tik pat kā uzreiz ir jāpiemēro klientu objektiem un viņu uzdevumu risinājumiem. Tas nozīmē, ka tiekoties ar klientiem mēs sniedzam visjaunāko un aktuālāko informāciju.
Tādējādi, mūsu darbības galvenie virzieni ir:
- videonovērošanas sistēmas gan privātmājām, gan industriālajos objektos, integrējoties kopējā uzņēmuma sistēmā;
- automātiskās ugunsgrēka atklāšanas signalizācijas un viss, kas ar tām saistīts, sākot ar ierīkošanu un beidzot ar esošo sistēmu apsekošanu, apkalpošanu un remontu, kā arī konfigurēšanu, kas būtu viens no sarežģītajiem posmiem;
- balss izziņošanas sistēmas;
- apsardzes signalizācijas sistēmas un viss, kas ar tām saistīts;
- piekļuves kontroles sistēmas;
- datortīkli.
Esam gatavi uzklausīt jūsu uzstādīto mērķi un kopīgi atrast vispiemērotāko risinājumu.


Vairāk

Atslēgvārdi

Videonovērošana, drošības sistēmas Jelgavā, Zemgalē, Videonovērošanas kameras, videokameras uzņēmumiem, iestādēm, veikaliem, ražošanas ēkām un privātmājām, Uzstādīšana, apkalpošana, Videoserveri, monitori, aksesuāri, Informācijas nesēji, Kameru vadības pultis, Konvencionālie ugunsdrošības paneļi, Dūmu detektori, Ugunsdrošības kontroles paneļi, Trauksmes pogas, Dūmu novadīšanas sistēmas, Aspirācijas sistēmas, Balss trauksmes izziņošanas sistēmas, Centrālās izziņošanas iekārtas, Izsaukuma stacijas, Rūteri, Griestu un sienu skaļruņi, Apskaņošanas sistēmas, Rupora skaļruņi, Piekļuves kontroles sistēmas, Barošanas bloki, Apsardzes sistēmas paneļi, Signalizācijas detektori, Bezvadu trauksmes pogas, Ugunsdrošie kabeļi.


Vairāk

Mājas lapa internetā